Фото infokava.com

Розвідники 93-ї бригади знищили вогневу позицію банди "Оплот"

  Розвідувальний загін розчистив "зеленку", звідки терористи вели мінометні обстріли українських позицій.

  Прес-служба 93-ї окремої гвардійської Харківської механізованої бригади оприлюднила подробиці спецоперації розвідувальних підрозділів з очищення зелених зон Донеччини від вогневих позицій російських терористів. Звіт під назвою "Коротка історія одного рейду" з’явився на сторінці з’єднання у Facebook.

  У повідомленні йдеться: "Розвідники одного з підрозділів 93-ї бригади разом з бійцями розвідбату Оперативного командування вийшли в рейд, аби розчистити розташовану неподалік "зеленку" від мін і розтяжок та виявити позиції, з яких бойовики їх регулярно "кошмарили". Діяли настільки грамотно, що не лише змогли виявити вогневу позицію терористичного угруповання "Оплот", але й серед білого дня підібралися до неї непоміченими. Оцінивши ситуацію, наші розвідники нав'язали противнику бій, заволоділи ініціативою і змусили бойовиків відступити. Для двох "оплотівців" цей бій став останнім…"

  Прес-служба зазначає, що "українські бійці спробували евакуювати тіла повержених ворогів для подальшої ідентифікації, однак через щільний обстріл були змушені відмовитися від цієї ідеї. У підсумку в активі зведеного розвідзагону – розчищена "зеленка", знищена ворожа позиція і два трофейні автомати Калашникова, які вже ніколи не заподіють шкоди українським бійцям".

  Нагадаємо, гвардійці 93-ї мехбригади разом із десантниками і добровольцями здійснювали героїчну оборону Донецького аеропорту, за що отримали від ворога шанобливе прізвисько "кіборги".

  Попередній матеріал
  Дипломат пояснив, що можна зробити, якщо Росія заблокує створення трибуналу щодо MH17
  Наступний матеріал
  Держприкордонслужба залучила авіацію для виявлення місць незаконного видобутку бурштину (відео)
  Теги:
  Loading...