gur.mil.gov.ua

Розвідка виявила в лавах бойовиків кадрового полковника російської армії Чиркова

За даними розвідки, нині російський полковник знаходиться у тяжкому морально-психологічному стані через постійні конфлікти з вищим командуванням та скрутне фінансове становище

Українські розвідники встановили, що посаду заступника по особовому складу одного з підрозділів бойовиків обіймає Євген Чирков - полковник російської армії. Нині він - в окупованому Донецьку. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГУР Міноборони на сайті відомства.

Підтверджено, що на посаді "заместителя командующего по работе с личным составом 1 АК Центра территориальных войск Южного военного округа ВС Российской Федерации" (Донецьк) перебуває кадровий офіцер російської армії, полковник Чирков Євген Володимирович.

У ГУР встановили, що полковник Чирков прибув з посади "заместителя командира по работе с личным составом 28 отдельной мотострелковой бригады Центрального военного округа ВС РФ" (м .Єкатеринбург), термін його відрядження до України з грудня 2015 року по червень 2016-го, а місце постійного перебування та проходження служби - місто Єкатеринбург.

За інформацією розвідки, російський полковник знаходиться у тяжкому морально-психологічному стані: через постійні конфлікти з вищим командуванням та скрутне фінансове становище, пов'язане із систематичними затримками виплат грошового забезпечення, а також невиплатою надбавок за "особливі умови служби".

Як повідомляв 5.ua, вчора, 2 березня, біля Красногорівки загинули п'ятеро російських армійців, ще четверо поранені

gur.mil.gov.ua
gur.mil.gov.ua
Попередній матеріал
Суд не дав можливості Надії Савченко виступити з останнім словом
Наступний матеріал
Краснов знепритомнів у судовій залі
Теги:
Loading...

Бойовики постійно зловживають алкоголем - розвідка

Росія через Новоазовськ перекинула бойову техніку на Донбас - розвідка

Встановлено особу убитого напередодні російського офіцера – українська розвідка

Окупаційні війська посилюють формування на Луганщині та Маріупольському напрямку - ГУР

В ході бойових дій біля Зайцевого загинули п'ятеро російських військових, ще дев'ятеро були поранені - ГУР

Напередодні до Росії вивезли тіла та рештки загиблих російських військових - ГУР