5.ua

Розвідка: У лавах проросійських бандформувань через невиплату грошей бунтують російські військовослужбовці

  Зростає також обурення населення тимчасово окупованих територій України присутністю та діями російських загарбників

  Бойовики через невиплати грошей не підкоряються командирам і вдаються до дезертирства, повідомляє прес-служба ГУР Міноборони

  Так, через небажання проходити службу на передових позиціях, втік російський військовослужбовець так званого "9-го окремого мотострілецького полку (Новоазовськ) 1 АК", громадянин Росії Кобелєв, 1992 року народження.

  Командири підрозділів так званого "6-го окремого мотострілецького полку (Стаханов) 2 АК", з огляду на фінансову скруту, організували бізнес на бойових чергуваннях. За хабар переводять до тилових підрозділів особовий склад, який не бажає проходити службу на передових позиціях. Це викликає обурення у тих бойовиків, які змушені нести додаткове навантаження на передовій.

  Підтверджено інформацію про відсутність можливостей російської влади повністю виплачувати грошове забезпечення військовослужбовцям, які беруть участь в бойових діях на Сході України. Так, російські військовослужбовці так званої "3-ої окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК" висловили відкриту непокору у зв'язку з невиплатою грошового забезпечення. Для уникнення бунту, командування частини видало по 2 тис. російських рублів на харчування та цигарки.

  За інформацією розвідки, градус напруги зростає і серед населення окупованих міст через присутність та дії російських загарбників. На адресу окупантів лунають обвинувачення у навмисних обстрілах пунктів пропуску, що призводить до їх закриття або призупинення відкриття (пункт пропуску "Золоте"), та, як наслідок, створює суттєві перешкоди для перетину лінії розмежування.

  Як повідомляв 5.ua, населення окупованих територій Донбасу протистоїть мародерам з російської армії.

  Попередній матеріал
  Мінтранс РФ заблокував рух українських вантажівок
  Наступний матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ завтра відвідають Зайцеве
  Теги:
  Loading...

  ЗС РФ посилили контроль над окупованою територією через масове мародерство та дезертирство бойовиків - ГУР

  На Донбасі затримали банду озброєних мародерів (відео)

  На Донеччині терористи воюють між собою – "Восток" проти "казаків", а мародери проти "комендатури"

  Поблизу Зайцевого загинув російський диверсант, ще один поранений - розвідка

  Біля Донецька вбито шістьох солдатів ЗС РФ – українська розвідка

  Некомплект армії бойовики намагаються компенсувати за рахунок студентів - розвідка