фото uapress.info

Розвідка розкрила нову схему командування окупаційними військами РФ на Донбасі – сліди ведуть у Ростов і Москву

Головне управління розвідки МОУ виявило реорганізацію 12-го командування резерву Південного військового округу РФ у "Центр територіальних військ".

Інформація сьогодні, 24 листопада, оприлюднена на сайті ГУР Міноборони України. Розвідники повідомляють, що керівництво ЗС РФ активізувало заходи з реорганізації системи управління російськими окупаційними військами на Сході України. Встановлено, що оперативне керівництво окупаційними військами РФ (1-м та 2-м армійськими корпусами на території, відповідно, т.зв. "ДНР" та "ЛНР") здійснює з Москви заступник начальника Генерального штабу ЗС Росії генерал-полковник Істраков С.Ю.

Безпосереднє керівництво покладено на створений на базі 12-го командування резерву Південного військового округу РФ "Центр територіальних військ" (Ростов-на-Дону). Таким чином, Генеральний штаб ЗС РФ здійснює управління угрупованням російських військ на Сході України за такою схемою:

gur.mil.gov.ua

Особливістю реорганізації 12-го командування резерву в "Центр територіальних військ" Південного військового округу ЗС РФ стало введення до його складу Управління інформаційного протиборства. Нова структура уже відповідальна за останні антиукраїнські фейки російських ЗМІ. Про це напередодні під час телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

Попередній матеріал
Лідер терористів Захарченко наказав застосовувати проти українців будь-яке озброєння - розвідка
Наступний матеріал
Російські компанії перед очікуваним ембарго почали масово закуповувати українське сало
Теги:
Loading...