sled.net.ua

Російських окупантів на Донбасі косить невідома інфекція - ГУР

  У Донецьку півсотні терористів захворіли на невідому хворобу, а у Горлівці та на передових позиціях окупаційних військ лютує пневмонія.

  Про це йдеться у сьогоднішньому звіті щодо ситуації у зоні АТО від Головного управління розвідки вітчизняного Міноборони.

  Там повідомили: на тимчасово окупованих територіях Донбасу відзначається погіршення санітарно-епідеміологічної обстановки.

  Серед іншого, розвідники фіксують масові випадки захворювання особового складу російських окупаційних військ на пневмонію. За наявними даними, після ротації підрозділів терористів на передових позиціях захворювання виявлено у 70% їхніх бойовиків. Тільки у Горлівці від пневмонії померло понад 50 осіб.

  Окрім того, в Донецьку серед найманців окупаційного "1 армійського корпусу" виявлено розповсюдження інфекційного захворювання, тип та походження якого лікарі визначити не можуть. Наразі з аналогічними симптомами до медичних закладів звернулися більше 50 бойовиків. Проблема загострюється через нестачу лікувальних засобів та кваліфікованого медичного персоналу.

  Як повідомляв 5.ua, ще минулого тижня в бандах "ДНР" спалахнула вірусна інфекція, а бойовики бунтують через відсутність медикаментів.

  Попередній матеріал
  Через негоду в Україні закрилося три аеропорти – Омелян
  Наступний матеріал
  До "ЛНР" намагалися незаконно переправити тонну сиру на майже 1 млн грн - ДФС
  Теги:
  Loading...