Фото mk.ru

Російський найманець повернувся з Донбасу і підірвав свою дружину-депутатку від "Единой России"

  Інцидент мав місце минулого тижня у Новосибірську, але подробиці стали відомі лише зараз.

  Минулого тижня в Новосибірську колишній військовий ЗС РФ, який двічі їздив воювати проти України на Донбас, підірвав себе і свою 30-річну дружину, успішного депутата провладної "Единой России" Оксану Бобровську в її машині, пише The Daily Beast. За даними ЗМІ, його вчинок був зумовлений ревнощами – жінка отримувала дорогі подарунки від однопартійців та зробила підозріло стрімку кар'єру.

  За словами заступника губернатора Новосибірської області Віктора Козодоя, у якого колись працювала Бобровська, на тлі швидкого кар'єрного росту жінки її чоловік начебто почував заздрість і відсутність самореалізації. Окрім того, сама Бобровська писала на інтернет-форумі молодих матерів про свої проблеми з чоловіком, який дошкуляє їй своїми ревнощами.

  Екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов із цього приводу заявив, що трагедія депутата кремлівської партії, убитої колишнім бійцем кремлівських окупаційних формувань на Донбасі, нагадує йому "бумеранг". А депутат Дмитро Гудков назвав це "наслідком донбаського синдрому": учасники російської агресії проти України бачили смерть і насильство та "повертаються до колишнього життя з розбитими нервами, стаючи загрозою для громадської безпеки".

  За даними місцевих ЗМІ, вибух, який убив Бобровську та її чоловіка, пролунав у Новосибірську у ніч на 27 листопада.

  Попередній матеріал
  США виділяють Україні $190 млн
  Наступний матеріал
  США боротимуться проти терористів ІД до повного їх знищення – Обама
  Теги:
  Loading...