Вікіпедія

Російський літак-шпигун вторгся у повітряний простір України

  Російський літак-розвідник пролетів уздовж східного кордону та залетів у повітряний простір України в районі Чорного моря.

  Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст і ветеран АТО Віталій Лазебник. Як виявилось, рейс російського розвідувального літака знайшов відображення послався у даних Flightradar24 – це публічний веб-сервіс, який дозволяє майже у реальному часі (з невеликою затримкою) спостерігати за місцезнаходженням літаків, які знаходяться в повітрі.

  Журналіст описав знахідку так: "Класний рейс. Робота літака-розвідника Ту-214Р на російсько-українському кордоні і не тільки. Літак залітав, наскільки розумію, в українську економічну зону Чорного моря". Із опублікованої карти видно, що літак пролетів уздовж східного кордону та залетів у повітряний простір України над окупованим Кримом..

  "Військовий літак, нагадую", – підкреслив він. У коментарях Віталій Лазебник також зазначив, що цей же літак 17 грудня "намотував кола близько Донецької області".

  Зазначимо, Ту-214Р – новітній російський літак радіотехнічної та оптико-електронної розвідки, розроблений в кінці 2000-х років на базі пасажирського Ту-214. За даними відкритих джерел, 17 грудня 2012 року винищувачі ВПС Сил самооборони Японії перехопили літак цього типу біля своїх кордонів.

  Попередній матеріал
  У Польщі затримали рекордну партію наркотиків на 27 млн євро
  Наступний матеріал
  "Радикальна партія" не голосуватиме за урядовий держбюджет на 2016 рік - депутат
  Теги:
  Loading...