vk.com / Это Макеевка, детка! [Типичная Макеевка]

Російський "гумконвой" привіз мешканцям окупованих районів Донбасу прострочені ліки

РФ може використовувати окупований Донбас для безкоштовної утилізації фармацевтичних відходів, оскільки в Росії їх переробка дорога, а викидати заборонено.

Матеріал про те, що "Донбас перетворюється на інструмент утилізації відходів для Росії" надав у розпорядження 5.ua блогер Валерій Асянов. Він виявив повідомлення мешканки Макіївки (вочевидь, медика) про те, що з останнім російським "гумконвоєм" до міста привезли ліки виробництва РФ, термін придатності яких збіг ще півтора роки тому. Такий "подарунок" надійшов у розпал епідемії грипу та ОРЗ. Жінка застерегла від використання цих ліків та попередила, що "деякі мерзотопотвори навчились підправляти дати".

vk.com / Это Макеевка, детка! [Типичная Макеевка]

На думку Валерія Асянова, це явище невипадкове. За його даними, на сьогодні в РФ проблема управління лікарськими відходами стоїть дуже гостро. Процедура утилізації фармацевтичних препаратів повинна проводитися відповідно до суворих норм та правил, оскільки відповідно до Базельської конвенції (1998) медичні відходи належать до так званого Жовтого переліку, і всі без винятку визначаються як небезпечні. Це призводить до великої вартості процедури. Просто викинути на смітник – заборонено законом і карається чималими штрафами. Вивезти на звалище до іншої країни – митниця не пропустить такий вантаж.

"Але, на щастя, під боком виявляється Донбас, що потребує ліків. А всі турботи з доставки відходів на це "звалище життя" візьме на себе держава, в машинах, які не оглядають на митниці. Просто подарунок долі для недобросовісних підприємців. Залишилося тільки домовитися з потрібними людьми, щоб ті не придивлялися до дат на блістерах. А це ніколи не було проблемою в Росії", – пояснив блогер.

Як раніше повідомляв 5.ua, у бандах "ДНР" спалахнула епідемія вірусної інфекції, тож бойовики бунтують через відсутність медикаментів.

Попередній матеріал
В Індійському океані знайшли затонулий корабель 200-річної давнини
Наступний матеріал
Очільник концерну: Практично кожне підприємство "Укроборонпрому" працює над розробкою та модернізацією озброєння
Теги:
Loading...