www.pravda.lutsk.ua

Російський агресор змінив тактику – глава СБУ

  Російський агресор намагається створити видимість замороженого конфлікту на Донбасі та дестабілізувати ситуацію всередині України.

  Про це заявив голова СБУ Василь Грицак під час заходів у Національній академії СБУ сьогодні, 20 листопада 2015 року, в Києві з нагоди Дня гідності і свободи, повідомляє "Інтерфакс-України".

  "Російський агресор змінив тактику. Його тактика полягає в тому, щоб зробити видимість заморозки конфлікту на сході України і зробити все, щоб дестабілізувати ситуацію всередині держави, знищити нашу державність", - сказав Грицак.

  Саме тому, за словами глави СБУ, український народ сьогодні як ніколи має бути єдиним. Він також озвучив цифри: на сході країни загинуло 11 співробітників СБУ, 2 з яких посмертно удостоєні звання "Герой України"; отримали поранень та травм понад 100 співробітників спецслужби.

  Як повідомляв 5.ua, 12 листопада 2015 року речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко заявив, що з метою відволікання уваги від трагічних подій в Сирії, керівництво Росії готує провокацію міжнародного масштабу проти України.

  Попередній матеріал
  За час проведення АТО загинуло понад 2,5 тис. військовослужбовців - Генштаб
  Наступний матеріал
  Британські винищувачі піднялись за тривогою для перехоплення російських бомбардувальників
  Теги:
  Loading...