www.facebook.com/Markian Lubkivskyi

Російського консула пустять до затриманих ГРУшників не раніше ніж через місяць

Російського консула допустять до затриманих спецслужбовців не раніше ніж за місяць з огляду на потребу в належній медичній реабілітації полонених, а також у зв'язку з великим масивом роботи українських слідчих щодо цієї справи.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський.

"Враховуючи значні обсяги роботи, яку необхідно провести слідчим, а також важливість медичної реабілітації заарештованих, яким надається повна медична допомога, російського консула може бути допущено до них не раніше ніж за місяць-два з часу останнього відвідання", - ідеться в повідомленні. І це мабуть правильно, з усіх точок зору…"

Крім того, Лубківський поінформував щодо стану затриманих російських військовослужбовців капітана Єрофєєва та сержанта Алєксандрова. За його словами, вони продовжують проходити курс лікування і активно співпрацюють зі слідством.

"Російській стороні справді не потрібно турбуватися - заарештованим забезпечені усі необхідні медичні та безпекові умови (фото з відвідин консулом додаються)", - радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський.

Попередній матеріал
Російські терористи продовжують використовувати "Гради" – фотодокази
Наступний матеріал
Стала відома дата виходу ОС Windows 10
Теги:
Loading...