фото uapress.info

Російські військові під Ростовом відмовляються їхати на Донбас - українська розвідка

  Українська розвідка повідомляє, що на території Росії зафіксовані випадки відмови військових ЗС РФ від участі у бойових діях на території України.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міноборони.

  "Прокуратурою РФ заведено до 80 кримінальних справ за статтею №337 "Самовільне залишення частини або місця служби" КК РФ відносно військовослужбовців 33 окремої мотострілецької бригади (Майкоп) 49 Армії Південного військового округу, які подали рапорти з відмовою від відрядження до України після проходження спеціальної підготовки на полігоні "Кадамовский" (Октябрський район Ростовської області)", - йдеться у повідомленні.

  За інформацією відомства, у зв'язку з фактами непокори та відмови виконувати накази командирами окремих підрозділів 6 окремого мотострілецького полку 2 АК, російське окупаційне командування посилює контроль за його діяльністю.

  "31 жовтня цього року до розташування полку прибула інспекційна комісія на чолі з командувачем 2 АК з метою перевірки стану справ в військовій частині. У подальшому запланована робота комісії у передових підрозділах 14 батальйону територіальної оборони, розгорнутих в районі Донецький, де перебуває командир 6 окремого мотострілецького полку Дрьомов", - наголошують в управлінні розвідки.

  Нагадаємо, за інформацією української розвідки, Росія різко зменшила зарплатню окупаційним військам на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Коаліція не може дійти згоди щодо дати призначення місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську - Луценко
  Наступний матеріал
  Попередні дані "чорних скриньок" А321: капітан авіасудна не подавав сигнал лиха - ЗМІ
  Теги:
  Loading...