Наслідки обстрілу Майорська. Архівне фото 2015 року Facebook / Прес-центр АТО

Російські терористи знову обстріляли водоканал і дитсадок у Майорську - СЦКК

  Серед іншого, обстріляно електропідстанцію та фільтраційно-насосний вузол каналу "Сіверський Донець – Донбас".

  Спостерігачі Спільного центру координації та контролю (СЦКК) продовжують фіксувати випадки порушення режиму припинення вогню бойовиками НЗФ ОРДО та руйнування інфраструктури населених пунктів. Про це повідомляє прес-офіцер української сторони СЦКК Руслан Семенюк у заяві, оприлюдненій на сторінці прес-центру АТО у Facebook.

  У повідомленні зазначено, що 12 червня бойовики обстріляли населений пункт Майорськ мінами калібру 120 мм та 82 мм у кількості до 50 одиниць з терикону шахти № 6-7 в окупованій Горлівці. "Зафіксовані воронки від 82-мм мін поруч з єдиним в селищі дитячим садочком та пошкодження залізничної станції "Майорська"", – підкреслив речник.

  14 червня у населеному пункті Майорськ зафіксовано артилерійський та мінометний обстріл електропідстанції та фільтраційно-насосного вузла каналу "Сіверський Донець – Донбас" (на фото). Спостерігачі виявили воронки від 120-мм мін поблизу будівлі забезпечення насосної станції, вибиті вікна, розбита стіна електропідстанції.

  Факти порушень бойовиками режиму припинення вогню та руйнувань інфраструктури населеного пункту передані представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, зазначив офіцер.

  Попередній матеріал
  Українські дипломати висловили протест щодо неприпустимого перебування Медведєва в окупованому Криму
  Наступний матеріал
  Індекс промислової продукції за 2014 рік впав більш ніж на 10%, а на Донбасі більш ніж на 30% - Яресько
  Теги:
  Loading...