широкине АТО 5.ua

Російські терористи стягують резерви для наступу на Широкине – ІС

  На приморському напрямку триває перегрупування російсько-терористичних військ.

  Про таке повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

  "Командування бойовиків намагається зосередити у районі населеного пункту Безіменний і на північ від нього тактичний резерв для підрозділів, що ведуть бої у районі Широкиного", - пише ескперт.

  Ще одна зведена батальйонна тактична група терористів, за даними "ІС", концентрується навпроти Павлополя і Чермалика: "У складі – 14 танків, 26 бойових броньованих з піхотою, велика кількість автотранспорту. Даний підрозділ на ротаційній основі діє в районі Широкиного".

  Тимчук також додає, що у Петровському районі Донецька, на Спартаку і в північно-західній частині Горлівки розгорнуто посилене угрупування російських бойовиків у складі 2 батальйонно-тактичних груп. Він зазначив: "Основна маса бронетехніки відтягнута назад і сконцентрована у кількох парках бойових машин, в основному на території промислових підприємств або логістичних терміналів. Періодично вказана бойова техніка невеликими партіями йде на передній край".

  На Луганщині, на ділянці між н.п. Весела Гора і Миколаївка, відзначається наявність 2 посилених батальйонів терористів: "У складі – 22-24 танки, 46-48 ББМ, кілька дрібних підрозділів з легкими бронеавтомобілями (всього до 25 одиниць), 25 одиниць ствольної артилерії та 16 установок РСЗО, йде постійне поповнення технікою і особовим складом".

  У другому ешелоні російсько-терористичних військ, за даними "ІС", фіксується наявність зведених підрозділів з російських військовослужбовців (на постійній основі – до 1000 осіб, змінний склад – коливається). "Фактично тилова база постачання – Луганськ. Враховуючи зосереджену у районі Слов‘яносербська тактичну групу (також до посиленого батальйону, 12 танків і 25 ББМ) можна говорити про зосередження і розгортання на північно-луганському напрямі зведеної бригади бойовиків", – йдеться у повідомленні.

  Тимчук також зазначив, що підрозділи терористів, які діють у напрямі н.п. Станиця Луганська і Щастя, керуються і координуються одним командним пунктом, передовий спостережний пункт якого зафіксований у районі н.п. Обозне.

  Попередній матеріал
  Обидва кандидати на посаду президента Польщі вважають, що Україні потрібна підтримка
  Наступний матеріал
  Російські хокеїсти після розгрому від Канади покинули церемонію нагородження переможців
  Теги:
  Loading...
  Під Маріуполем бійці ДУКу і "Донбасу" завдали удару по бойовикам з тилу

  Під Маріуполем бійці ДУКу і "Донбасу" завдали удару по бойовикам з тилу

  Батальйон "Донбас" вийшов з Широкиного - Семенченко

  Батальйон "Донбас" вийшов з Широкиного - Семенченко

  Внаслідок обстрілів Широкиного поранено українського десантника - сектор "М"

  Внаслідок обстрілів Широкиного поранено українського десантника - сектор "М"

  Боєць АТО опублікував світлини зруйнованого обстрілами дитячого табору у Широкиному

  Боєць АТО опублікував світлини зруйнованого обстрілами дитячого табору у Широкиному