Фото Корреспондент

Російські терористи поповнюють свої банди, звільняючи в'язнів з тюрем - штаб АТО

  Російські окупанти почали активну роботу для збільшення чисельності військ терористичних організацій на Донбасі.

  Керівництво проросійських сепаратистів докладає неабияких зусиль щодо збільшення чисельності збройних сил "самопроголошених республік". Про це повідомив заступник керівника штабу АТО Сергій Галушко на брифінгу в Антикризовому медіа-центрі у Краматорськ.

  Він зазначив: відповідно до заяви керівництва так званих "ДНР", наразі оголошено набір абітурієнтів до вступу у Донецьке вище загальновійськове командне училище "збройних сил "ДНР". До того ж проросійські найманці на Донбасі поповнюють свої лави за рахунок дострокового звільнення людей, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Так звані "міноборони" "ДНР" та "ЛНР", планують мобілізацію на початок осені. 

  Сергій Галушко повідомив: "Щоб поповнити поточний комплект, зараз йде мова про дострокове звільнення людей, які відбувають покарання, з умовою, що вони підписують контракт і йдуть на службу в незаконні проросійські збройні формування. Це тенденція, яка спостерігається на поточному тижні".

  Крім цього, представник штабу АТО оприлюдив уточнену інформацію щодо військової присутності РФ на окупованих територіях Донбасу. За його даними, безпосередньо на території України зафіксована наявність угруповання російських військ у складі понад 8 тисяч осіб, які мають на озброєнні 512 одиниць бронетанкової техніки, 147 одиниць артилерії, 190 танків, 83 одиниць реактивних систем залпового вогню (РСЗВ), а також 4 ракетні установки "Точка-У". Полковник Сергій Галушко додав: "Це не рахуючи збройних незаконних формувань. Вони налічують близько 33 тисяч осіб, понад 368 танків, понад 940 бойових броньованих машин, 375 одиниць ствольної артилерії.

  Попередній матеріал
  Мін'юст запускає реєстр корупціонерів та онлайн-сервіси РАЦСів
  Наступний матеріал
  В "Ощадбанку" спрогнозували, скільки триватиме розгляд їхнього позову до Росії
  Теги:
  Loading...