фото uapress.info

Російські ГРУшники перевозять свої сім’ї з Тольятті до окупованого Алчевська – журналіст

Диверсанти із російського ГРУ досі присутні на окупованій території і уже починають там обживатися.

Військовий кореспондент і волонтер Роман Бочкала під час телемарафону "Україна понад усе"в ефірі "5 каналу" розповів про майбутнє затриманих російських ГРУшників Єрофєєва Алєксандрова та про присутність їхніх "колег" на окупованій території Донбасу.

На думку Романа Бочкали, затримані російські ГРУшники, суд над якими зараз триває, мають стати свідками на майбутньому процесі над кремлівськими верховодами. Він зазначив: "Я впевнений, що на військово-політичне керівництво Росії чекає міжнародний трибунал, і ці хлопці – Єрофєєв та Александров – вони цілком можуть бути свідками на цьому процесі, бо хтось їх відправляв до України, хтось віддавав накази відповідні і так далі".

Журналіст уточнив: "Це кадрові військові, це люди, які знаходилися на службі в російських Збройних силах за контрактом. Вони з міста Тольятті, де власне центр підготовки ГРУ, і багато хто – я знаю, що в Алчевську зараз багато їхніх колег, які вже навіть сім’ї свої перевозять, вже діти навчаються в алчевських школах саме з цього підрозділу, тобто все це, я думаю, було б дуже цікаво дізнатися на процесі".

Можливість обміну затриманих диверсантів на викрадених Росією українських заручників він оцінив скептично: "Це тільки у фільмах "русскиє своих не сдают", а їх Росія вже фактично здала". Заяви про те, що вони "просто виконували наказ" Роман Бочкала вважає блюзнірством: "Є таке поняття "злочинного наказу". Такі накази можна виконувати, потрібно не виконувати. А якби їм наказали дітей розстріляти чи інший злочин вчинити – вони теж це зробили б?"

Нагадаємо, 10 листопада відбулося перше засідання по суті у справі затриманих російських спецпризначенців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.

Попередній матеріал
Україна сьогодні боротиметься за путівку на Євро-2016 зі Словенією
Наступний матеріал
Росія вперше застосувала у Сирії стратегічні бомбардувальники
Теги:
Loading...