5 канал

Російська сторона заговорює питання повернення Україні контролю над кордоном - Безсмертний

Попри домовленості у Парижі бойовики не допускають місію ОБСЄ проводити моніторинг на контрольованій ними ділянці українсько-російського кордону.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний.

"На моє пряме запитання: що ви хочете, процесу реінтеграції чи ви створюєте нову квазідержаву? Вони відповідають мовчанкою. Не дивлячись на домовленість в Парижі про моніторинг місії ОБСЄ, до кордону так і не допускають місію до моніторингу. Існує і заборона іноді до дислокації відведених військ, артилерії, танків і так дальше. Тобто все це продовжується, все це складно вирішується", – сказав він.

За його словами, російська сторона заговорює питання повернення Україні контролю над кордоном.

"Вже декілька разів на зустрічах Тристоронньої контактної групи це питання ставилося. Російська сторона це питання заперечувала. І коментує це тим, що нехай безпекова підгрупа розглядає це питання, або зарано ще його розглядати, питання не актуальне - бо не розв'язані ще інші питання. І починається, от пам'ятаєте як ото в Райкіна були "колеса і насоси", в результаті, поговорили. заговорили і рішення не прийняли", – зазначив Безсмертний.

Повну версію розмови з Романом Безсмертним дивіться в рубриці Інтерв'ю.

Попередній матеріал
42-й непроханий так званий "гумконвой" з Росії перетнув кордон України
Наступний матеріал
Перехід через лінію розмежування у Станиці Луганській запрацює 27 жовтня – Тука
Теги:
Loading...