фото "Азов" / Facebook

Росіяни під час боїв за Широкине втратили 800 вояків - Білецький

  У Широкиному біля Маріуполя в ході боїв було вбито і поранено приблизно 800 російських бойовиків.

   Про це в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ" повідомив творець і командир полку "Азов", народний депутат Андрій Білецький.

  "Для Росії, ясна річ, широкинські висоти є принциповими з морально-психологічної точки зору – вони ж зазнали там досить великої поразки і півроку безплідно атакували. Втрати росіян вбитими, пораненими і полоненими – близько 800 чоловік особового складу. Звичайно, після їхніх перемог в аеропорту, у Дебальцевому і так далі, для них це морально-психологічний удар", – розповів командир "Азова".

  За словами Білецького, РФ наполягає на "демілітаризації" Широкиного, щоб, у разі загострення ситуації, мати зручний майданчик для наступу на Маріуполь. "Безумовно, росіяни розуміють, що в разі загострення конфлікту – а вони його, звичайно, не виключають, швидше за все навіть планують – широкинські висоти дадуть їм вільний коридор для удару на Маріуполь. Якщо у них не буде Широкиного, то в Маріуполь їм доведеться довбатись досить довго. Тому зрозуміло, чому Росія наполягає на демілітаризації Широкиного. Росія тисне на Захід, Захід точно так само тисне на Порошенка. Тому питання демілітаризації – чисто зовнішньополітичне питання, а ніяк не військове, стратегічне і ще якесь", – вважає нардеп.

  Також Білецький повідомив, що на даний момент полк "Азов" виведений з Широкиного і знаходиться на тилових базах, де займається відновленням боєздатності. "Це стандартна військова процедура, вона має бути з певними періодами, але "Азов" цілий рік не покидав передову. Наші тилові бази знаходяться в Маріуполі і околицях. Але в будь-яку секунду "Азов" готовий повернутися на передову", – запевнив командир.

  Попередній матеріал
  Захист Медведька і Поліщука має 100% докази їхньої непричетності до вбивства Бузини - активіст
  Наступний матеріал
  В Одесі на місці розформованої установи буде державний музей єврейської культури
  Теги:
  Loading...