5 канал

Росія змінила тактику щодо України - Парубій

Росія змінила тактику щодо України, але про припинення збройної агресії Путіна на Cході України говорити поки що рано - будуються дві потужні військові бази в безпосередній близькості до українського кордону.

Про це в інтерв'ю 5 каналу заявив перший заступник Голови Верховної Ради Андрій Парубій.

Парубій наголосив: "Війська Російської Федерації - Путіна - продовжують перебувати на окупованих територіях, вони продовжують перебувати в значній кількості біля кордону з Україною. Більш того, будуються дві потужні військові бази в безпосередній близькості до українського кордону, що є свідченням того, що готується плацдарм для можливих нових атакувальних дій". він також додав: "Я переконаний, що агресивні плани Путіна щодо України не відійшли в минуле, ми можемо говорити скоріше про зміну тактики. Ми маєм наголошувати на тому, щоб війська були виведені. Адже ми знаємо, що 1 січня закінчуєтьмся дія санкцій, а для України вкрай важливо щоб санкції були продовжені".

Повну версію розмови з Андрієм Парубієм дивіться в ефірі "5 каналу" о 20:10 в програмі "Експертна тема", а також у рубриці Інтерв'ю.

Попередній матеріал
У МЗС не мають інформації про те, що серед постраждалих внаслідок теракту в Анкарі є українці
Наступний матеріал
В Анкарі жалобна церемонія переросла в антинасильницькі протести
Теги:
Loading...