62.ua

Росія різко зменшила зарплатню окупаційним військам на Донбасі - українська розвідка

  Напередодні лише з однієї "бригади" 2-го корпусу терористів одразу подали рапорти на звільнення близько сотні найманців.

  Як повідомляє вітчизняне Головне управління розвідки, Міністерство оборони Росії прийняло рішення зменшити розмір грошового забезпечення особового складу частин та з’єднань 1-го і 2-го корпусів окупаційних військ на Донбасі одразу на 30-40%. У зв’язку із цим значно знизилась "мотивація" сепаратистів до служби в терористичних військах. За даними ГУР Міноборони України, 27 жовтня лише в одній 4-й окремій мотострілецькій бригаді 2-го армійського корпусу (дислокований на Луганщині) подали рапорти на звільнення одразу до 100 найманців. Також відзначаються масові випадки дезертирства.

  Іншою причиною подальшого зниження військової дисципліни у збройних формуваннях російських окупаційних військ розвідники вважають деградацію морально-психологічного стану бойовиків через припинення активних боїв та необхідність дотримання Мінських домовленостей. Продовжуються випадки нестатутних взаємовідносин між військовослужбовцями, що призводить до виникнення збройних інцидентів. Черговий з них виник у 3-й окремій мотострілецькій бригаді в окупованій Горлівці (1 корпус), внаслідок якого є поранені.

  Нагадаємо, напередодні у ГУР повідомили, що найманець із 16-го батальйону 2 армійського корпусу окупаційних військ (Луганщина) Андрій Кравчук розстріляв бойовиків із свого підрозділу та утік зі зброєю.

  Попередній матеріал
  В Україні запроваджується електронний апостиль
  Наступний матеріал
  Павлоградська ТВК прийняла рішення провести другий тур виборів міського голови
  Теги:
  Loading...