5.ua

Росія по відношенню до України ще не перетнула червону лінію, встановлену Заходом - Кулеба

На сьогодні своїми діями на Донбасі Росія намагається не перетинати "червону лінію", яку для неї встановила світова спільнота.

Адже в разі повномасштабного наступу або використання новітніх озброєнь, зокрема авіації, західний світ не забариться зі жорсткою відповіддю. Про це в ефірі "5 каналу" заявив посол з особливих доручень МЗС Дмитро Кулеба.

"Є ескалація, потім відносне затишшя, чергова ескалація – це хвилі, які не перетинають певного піку. Пік – це системна наступальна операція, метою якої є захоплення населених пунктів, використання нових видів зброї, як авіації. І є дуже чітке розуміння, і ці сигнали були озвучені нашими партнерами публічно, що щойно Російська Федерація або підтримувані нею терористи, вдадуться до таких кроків, то ціна, тобто санкції, і інші форми тиску на Російську Федерацію зростуть. І це, ми саме бачимо цю гру, яку веде Росія. Тобто вона якби грає на цьому, але не перетинає ту "червону лінію", яку для неї встановили західні партнери", – наголосив Кулеба.

Крім того, посол зазначив, що за останні 1,5 роки для президента Російської Федерації Володимира Путіна стало звичним порушувати фундаментальні норми і принципи міжнародної політики. 

Повний текст інтерв’ю із Дмитром Кулебою читайте сьогодні в рубриці ІНТЕРВ’Ю.

Попередній матеріал
Командир ДУК "Правий Сектор" відійшов від політики
Наступний матеріал
Бойовики з "Градів" та реактивної артилерії відкривали вогонь по мирних мешканцях на Донецькому напрямку
Теги:
Loading...