фото АПУ

Росія не виконує взяті на себе в Мінську зобов'язання – Президент

  На наступному засідання Тристоронньої контактної групи говоритимуть про порушення бойовиками перемир’я.

  Росія не виконує взяті на себе в Мінську зобов'язання. Про це заявив Петро Порошенко під час зустрічі з новообраними головами міст. Президент наголосив, що Російська Федерація повинна за це відповісти.

  "Факт того, що агресор не виконує взяті на себе зобов'язання, не є для нас виправданням. Навпаки, потужність світової коаліції на підтримку України базується на тому, що ми - відповідальна країна, і агресор, який не виконує зобов'язання, повинен за це відповісти, в тому числі і через механізм санкцій", - заявив Порошенко.

  Між тим, уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій та Луганській областях Ірина Геащенко повідомила, що на засіданні тристоронньої контактної групи у Мінську 17 листопада говоритимуть про порушення бойовиками режиму припинення вогню. За її словами, спостерігачі ОБСЄ повідомляють, що досі не можуть зафіксувати повне відведення озброєння з боку бойовиків.

  Нагадаємо, минулого місяця Порошенко заявив, що, якщо Мінські домовленості не будуть виконані, Україна звернеться по миротворців ООН.

  Попередній матеріал
  У Таджикистані російського офіцера затримали за підозрою у вбивстві місцевої дівчини
  Наступний матеріал
  Інтерпол відмовив Росії у розшуку Чубарова за заяви на "5 каналі"
  Теги:
  Loading...