5 канал

Росія намагається "заговорити" процес на режимі припинення вогню, аби зупинити санкції - Порошенко

  Політика санкцій повинна мотивувати Росію повністю виконувати Мінські домовленості.

  Про це сьогодні сказав Президент України Петро Порошенко на на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Великого Герцогства Люксембургу Ксав'є Беттелем для представників ЗМІ у Києві.

  "Яку мету зараз переслідує Росія - це заговорити процес і, базуючись тільки на режимі припинення вогню, послабити або скасувати санкції", - зазначив глава держави.

  Порошенко впевнений, що перевагою в питанні політики санкцій проти Росії повинен бути підхід, за якого буде завершена окупація суверенної території України, виведені з її території війська, відновлено контроль над державним кордоном, реалізовані економічні, гуманітарні, соціально-економічні та інші складові мінського процесу.

  "Політика санкцій повинна бути тим інструментом, який мотивує агресора і окупанта сідати за стіл переговорів і забезпечувати виконання тих зобов'язань, які були досягнуті в Мінську", - наголосив Президент.

  Нагадаємо, як заявив прем'єр-міністр Великого Герцогства Люксембург Ксав'є Беттель, якщо не буде виконано всіх пунктів Мінських угод, будуть нові санкції проти РФ.

  Попередній матеріал
  На Сумщині на 4 роки засуджено прибічника сепаратизму, який планував диверсії в регіоні
  Наступний матеріал
  Рада коаліції ухвалила рішення звернутися до ЦВК з проханням передрукувати бюлетені в Маріуполі і Тернополі - Березюк
  Теги:
  Loading...