5 канал

Росія хоче за допомогою "ЛНР" і "ДНР" блокувати євроінтеграцію України - Казанський

На думку блогера Дениса Казанського, рішення "ЛНР" і "ДНР" про перенесення псевдовиборів - це намагання Росії інтегрувати самопроголошені республіки до складу України.

Про це він сказав в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе".

"Зрозуміло, що ці республіки ("ЛНР"/"ДНР" - 5.ua) - маріонетки, вони повністю керуються Росією, тобто план такий, щоб все це інтегрувати до складу України, щоби надати їм якийсь статус у складі України, щоби там була типу Україна, але при цьому залишалися ці озброєні банди під виглядом народної міліції та інших фейкових структур", - зазначив Казанський.

За словами блогера, Росія хоче за допомогою "ЛНР"/"ДНР" блокувати євроінтеграцію України. "І таким чином кінцева мета - це, по-перше, аби вони (ЛНР"/"ДНР" - 5.ua) всіляко блокували будь-яку євроінтеграцію, інтеграцію в НАТО для нашої країни, по-друге, щоби ці території теж голосували на виборах всеукраїнських до парламенту і Президента, і таким чином зробили Україну більш проросійською, тобто забезпечили присутність "п'ятої колони" у сферах вищої влади", - зауважив він.

Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" член політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний, перенесення псевдовиборів "ДНР" і "ЛНР" - "це відтермінований шантаж".

Попередній матеріал
Припинення вогню на Донбасі слід використати для навчання Збройних сил – Полторак
Наступний матеріал
Україна залишається одним із важливих партнерів США та НАТО – представник Альянсу
Теги:
Loading...