Лисенко 5.ua

Росія готує нову провокацію проти України - Лисенко

  З метою відволікання уваги від трагічних подій в Сирії, керівництво Росії готує провокацію міжнародного масштабу проти України.

  Про це на брифінгу повідомив речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

  Він зазначив, що мета провокації – дискредитація керівництва держави, отримання приводу для подання позову проти України до Міжнародного кримінального суду у Гаазі, а також створення підґрунтя для виходу РФ з Мінського процесу.

  "Здійснюється фабрикація псевдодоказів так званого "геноциду Україною російськомовного населення Донбасу". Зокрема, виготовляються документальні матеріали про нібито знищення українськими військовими близько 400 будинків та 500 людей (зокрема жінок, дітей та осіб похилого віку) села Сокільники Слов'яносербського району Луганської області, яке зараз перебуває на тимчасово окупованій території неподалік лінії розмежування сторін", - йдеться у повідомленні.

  До проведення цієї роботи залучаються співробітники ФСБ, ГРУ ГШ ЗС РФ, Слідчого комітету Росії, а також представники так званих "силових структур" НЗФ "ЛНР". Пропагандисти використовують реальні факти руйнувань Сокільників та загибелі його мешканців, які постраждали від рук бойовиків та російських військ у ході бойових дій наприкінці 2014 – на початку 2015 рр.

  "На основі цих фактів, які будуть презентовані у якості так званих "результатів розслідування правоохоронних органів "ЛНР", вже готуються інформаційно-пропагандистські матеріали для ЗМІ та судові позови. Для нагнітання атмосфери істерії та ненависті планується проведення історичних паралелей з трагічними подіями у Хатині під час Другої Світової війни та югославських війн 90-х рр. ХХ ст.", - зазначив Лисенко.

  Він додав, що водночас здійснюється психологічна обробка місцевого населення, яке окупанти намагаються схилити до надання необхідних для Росії "свідчень".

  Нагадаємо, керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомив, що бойовики стягують танки до "Горлівського гарнізону".

  Попередній матеріал
  Парламент проголосував за звільнення понад 200 суддів
  Наступний матеріал
  Антикорупційні закони направлені на аналіз Єврокомісії - Парубій
  Теги:
  Loading...