newspravda.com

Росія готує криваві провокації на окупованій території Донбасу – Турчинов

  Російські спецслужби хочуть відвернути увагу світової громадськості від відповідальності РФ за збитий Boeing.

  За наявною у РНБО інформацією, на окупованій території Донбасу спецслужби Росії готують криваві провокації з великою кількістю жертв. Таке повідомлення секретаря РНБО Олександра Турчинова передає прес-служба відомства.

  "На окупованій території російські спецслужби здійснюють підбір об'єктів масового скупчення людей: дитячі садочки, навчальні заклади, житлові будинки, об'єкти інфраструктури тощо, та відпрацьовують сценарії організації терактів", – повідомив Турчинов. За його даними, російське керівництво ставить завдання під час терактів довести кількість жертв серед мирного населення на окупованих територіях "до кількості, співставної з кількістю загиблих внаслідок трагедії рейсу MH17".

  Секретар РНБО також наголосив, що злочинні провокації плануються Москвою, щоб звинуватити керівництво України в злочинах проти людяності "та ініціювати на міжнародному рівні питання щодо притягнення української влади до відповідальності". "Цей кривавий злочин планують організувати під виглядом ударів українських Збройних сил у відповідь на численні провокації", – пояснив він.

  За даними Турчинова, згідно із задумом російських спецслужб, "криваві теракти мають відвернути увагу світової громадськості від відповідальності Росії за збитий Boeing, легітимізувати та виправдати активізацію російської агресії, а також позбавити Україну підтримки у світі та призвести до її міжнародної ізоляції".

  Попередній матеріал
  Порошенко призначив 9 голів РДА в Закарпатті
  Наступний матеріал
  США додатково виділяють Україні $500 млн на навчання військовослужбовців
  Теги:
  Loading...