Facebook / Оборона Маріуполя

Рядовим терористам "ДНР" перестали платити і карають за заяви на звільнення – активісти

  Активістам громадської організації "Оборона Маріуполя" вдалося поспілкуватися з колишнім жителем міста Маріуполь Павлом Пуришевим, який свого часу активно виступав за "російський Донбас". Він розповів, що відбувається всередині терористичних угруповань "ДНР".

  За його даними, дисципліна в лавах так званої "республіканської гвардії ДНР" (воєнізована структура, у яку російські окупанти об’єднали розрізнені банди найманців на Донеччині) підтримується винятково каральними заходами. Серед учасників незаконних формувань "ДНР" поширюються панічні настрої і розчарування у своїй діяльності: всі вважають, що Росія їх "злила". Цивільне населення окупованих теренів бойовиків ненавидить за те, що ті зруйнували мирне життя і довели процвітаючий регіон до злиднів. У самому Донецьку люди похилого віку вмирають від голоду і дорожнечі ліків, інформує джерело.

  За словами Пуришева, рядові бойовики вже не бажають воювати, багато хто планує залишити "гвардію" і влаштувати працювати на шахти, мотивуючи це, що "там вищі зарплати при меншому ризику для життя".

  В окремих підрозділах найманців затримка з виплати зарплат сягає вже 4-х місяців. Павло зазначив, що деякі його знайомі, які служили в бандах "ДНР", кинули службу за контрактом і влаштувались на роботу у магазини продавцями, вантажниками, слюсарями на СТО, сторожами на останні ще діючі підприємства. Ватажки, тим часом, годують їх обіцянками, що "ситуація в "республіці" налагодиться найближчим часом".

  У зв'язку з катастрофічною ситуацією "міністерство оборони ДНР" видало наказ, згідно з яким "військовослужбовець "ДНР" за самовільне залишення місця несення служби підлягає покаранню у вигляді ув'язнення в підвал на три доби. Подача рапорти на звільнення з лав "армії" карається ув'язненням у підвалі на 5 діб". Багато знайомих Павла вже пройшли через ці підвали.

  Нагадаємо, українські суди звільняють від відповідальності бойовиків, які добровільно здаються силам АТО.

  Попередній матеріал
  Євген Положій, автор книги "Іловайськ": Мені було важливо показати зіткнення цивілізацій – української та російської
  Наступний матеріал
  Угода про зону вільної торгівлі з ЄС вступить в силу у запланований термін - Порошенко
  Теги:
  Loading...