горить газогін 5.ua

Ремонт перебитого російськими терористами газогону триватиме не менше 2-х діб

  Маріупольські підприємства попросили знизити промислове споживання газу.

  Щонайменше 2 дні знадобиться ремонтниками на відновлення газогону Краматорськ-Бердянськ, який напередодні пошкодили бойовики. Щойно пожежу на місці аварії загасили, туди вирушили 10 ремонтних бригад. Щоб зберегти тиск в мережі та не позбавляти мешканців Маріуполя "блакитного палива", влада домовилась з керівництвом металургійних комбінатів "Азовсталь" та ім. Ілліча, щоби ті знизили промислове споживання газу.

  Генеральний директор ПАТ "Маріупольгаз" Григорій Шакула пояснив: "Практично щогодини тиск знижується на 1 кілограм, зниження газу призведе до того, що комбінати "Азовсталь" і Ілліча споживати його не зможуть і зниження газу до 1 кг, до 0,8 можуть призвести до того, що буде відключений газ для населення".

  Також ухвалили рішення припинити заправляти на АЗС автівки газом. І звернулися до містян з проханням економніше користуватися газовими плитами, адже комунальники не виключають, що подачу палива таки доведеться припинити. Після оприлюднення інформації про аварію, містяни почали спустошувати хлібні крамниці, втім влада запевняє, що без цього продукту місто не залишиться – у разі необхідності його завозитимуть із інших областей України.

  Попередній матеріал
  В Ростові організований натовп атакував консульство України (фото та відео)
  Наступний матеріал
  Маріуполь відзначає річницю звільнення від російських окупантів
  Теги:
  Loading...