genosse.su

Рада ухвалила у першому читанні законопроект про cпрощення отримання громадянства іноземцями, що служать у ЗСУ

  Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №2847 про спрощення порядку прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України за контрактом.

  За відповідне рішення проголосувало 246 народних депутатів, повідомляє "УНІАН".

  Законопроектом передбачено, що для іноземців та осіб без громадянства, які в установленому законодавством порядку проходять військову службу за контрактом у Збройних Силах України, термін безперервного проживання на законних підставах на території України встановлюється на три роки з моменту набуття чинності контракту про проходження військової служби у ЗСУ.

  Крім того, передбачено, що вимога отримання дозволу на імміграцію, як умова прийняття до громадянства України, не поширюється на іноземців та осіб без громадянства, які в установленому порядку проходять військову службу в ЗСУ.

  Також передбачено, що до іноземців та осіб без громадянства, які в установленому порядку проходять військову службу в Збройних силах України та нагороджені державною нагородою, не застосовуються, зокрема, вимоги про необхідність володіння державною мовою та наявності законних джерел засобів існування.

  Як зазначає "Радіо Свобода", точна кількість іноземних добровольців, які хочуть отримати українське громадянство, невідома. Вони воювали та продовжують воювати у складі підрозділів Збройних сил України, Національної гвардії та в добровольчих батальйонах, зокрема, у "Правому секторі". Відомо лише про кілька випадків отримання добровольцями громадянства – це, зокрема, боєць батальйону "Київська Русь" Крістіан Жерегі, "правосек" та екс-офіцер ФСБ Росії Ілля Богданов, а також білоруський боєць полку "Азов" Сергій Коротких.

  Попередній матеріал
  З потягу Київ-Москва вилучили 40 коробок з військовими товарами
  Наступний матеріал
  Ейнарс Репше: Україна зараз має можливість рухатися убік Євросоюзу й убік НАТО, це правильний шлях
  Теги:
  Loading...