genosse.su

Рада проголосувала за надання одноразової грошової допомоги волонтерам і добровольцям в АТО

  Народні депутати ухвалили закон щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам і добровольцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність України в зоні АТО.

  За відповідне рішення проголосували 265 народних депутатів, передає "Укрінформ".

  Законом передбачається надання безпосереднім учасникам АТО з числа добровольців та волонтерів, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва при участі в АТО, забезпеченні її проведення, права на одержання одноразової грошової допомоги у таких розмірах:

  250-кратного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (304 тис. 500 грн), - у разі встановлення інвалідності І групи; 200-кратного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (243 тис. 600 грн), - у разі встановлення інвалідності ІІ групи; 150-кратного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (182 тис. 700 грн), - у разі встановлення інвалідності ІІІ групи.

  Також законом передбачено, що у разі смерті вищезазначених осіб членам їх сімей надається право на одержання одноразової грошової допомоги у 500-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (609 тис. грн).

  Як зазначається, законом також встановлюється, що положення документу поширюється на осіб, які визнані інвалідами до набрання чинності цим законом, а також на членів сімей осіб, які загинули (померли) до набрання чинності цим законом.

  Нагадаємо, більше 70 млн грн вже виплатили 13 тис. бійців АТО, зокрема, за знищену ворожу техніку та успішне виконання бойових завдань.

  Попередній матеріал
  У ГПУ не кажуть, де перебуває Шокін
  Наступний матеріал
  У Мінську проходить закрита зустріч політичної підгрупи щодо врегулювання ситуації на Донбасі
  Теги:
  Loading...