фото informnapalm.org

Путінські бойовики на Донбасі вихваляються новітньою російською зброєю - волонтери

  На думку експертів, таким чином бойовики російсько-терористичних військ намагаються чимдужче педалювати роль Росії у війні, щоб не дати Кремлю шансу себе "злити".

  Про це йдеться у матеріалі волонтерів-розслідувачів ""Новоросія" зливає Росію: "чемодан радистки Кет", російські "Печеніги" та "Корди"" на сайті "InformNapalm". Як зазначають автори, після вбивства ватажка терористів Мозгового російські найманці "відчули неладне": "У "ЛНР" знову з'явилися чистильники з ГРУ ГШ РФ. Як відомо, психіка найманця в передчутті швидке завершення своєї авантюри, вкрай нестабільна. Ось і пішли польові командири зливати своїх благодійників прямо в ефірі. Не посоромився навіть Моторола".

  На фото зліва фігурує російський 7,62-мм кулемет ПКП "Печеніг", розроблений на основі кулемета Калашнікова . Перебуває на озброєнні російської армії, в Україну ніколи не поставлявся і не перебував на озброєнні (тобто, захопити його на українських складах неможливо у принципі).

  фото informnapalm.org

  На фото праворуч – великокаліберний російський кулемет "Корд" з стрічковим живленням під патрон 12,7×108 мм. Цей кулемет був створений в 90-х роках як заміна для радянського НСВ ("Утьос"), виробництво якого після розпаду СРСР виявилося частково за межами Росії. "Корд" розроблений на Ковровському заводі ім. Дегтярьова (ЗІД). У даний час налагоджено серійне виробництво, кулемет офіційно прийнятий на озброєння Збройних сил Росії з 1998 року. Активно використовувався російською армією під час Другої чеченської кампанії, а також під час збройного конфлікту з Грузією (2008 рік).

  Експерти коментують: "Розмістити подвійний доказ як мінімум поставки російської зброї і як максимум – безпосередньої участі російських військ у війні на Донбасі в одному пості популярної у бойовиків і сепаратистів групи в соцмережі – це просто плювок в обличчя міністрові закордонних справ Росії Сергію Лаврову і всій тій пропагандистській тусовці, яка заявляє, що РФ не є стороною конфлікту".

  Для більшої переконливості волонтери представляють ще один свіжий доказ. 10 травня 2015 було опубліковано відео з навчальними маневрами так званого "мотострілецького батальйону армії ДНР" "Вікінги". На оприлюднених кадрах зображений суто російський командно-штабний автомобіль на базі шасі КамАЗ з розгорнутою антеною. Використовувати цю командно-штабну машину можуть змішані зенітні батареї, батареї реактивної артилерії "Смерч", розрахунки ракет "Точка У" та інші спецалізовані формування ЗС РФ.

  фото informnapalm.org

  Експерти коментують цю "щирість" так: "Бойовики, які постійно в ході селфі і на об'єктиви камер демонструють виключно російські зразки військової техніки, роблять це не з дурості, а цілком усвідомлено, бажаючи залучити російське керівництво в повномасштабну і відкриту війну з Україною, оскільки на свої сили, навіть за підтримки російським зброєю та окремими спецпідрозділами ЗС РФ вони вже давно не сподіваються. Звичайно, це певний ризик бути зачищеним російськими спецназівцями за подібну самодіяльність, що йдуть врозріз з офіційними виправданнями Кремля, але вибір невеликий. Так "Новоросія" зливає Росію перед лицем міжнародного співтовариства, зводячи нанівець всі марні спроби замаскуватися під гібридну армію".

  Попередній матеріал
  Військовий експерт: "Новоросія" - це особистий геополітичний проект Путіна
  Наступний матеріал
  У Ходорковського зняли фільм про "сина" Путіна
  Теги:
  Loading...

  Кремль занадто далеко зайшов з міфом про "відібрану" бойовиками техніку у ЗСУ - військовий експерт США

  Росія може спробувати захопити Дніпровське водосховище - військовий експерт США

  "Солдатські матері" РФ вимагають від Кремля офіційно пояснити статус затриманих в Україні ГРУшників

  На Луганщині бійці АТО відбили спроби диверсантів проникнути на підконтрольну Україні територію