17tv.com.ua

Путін зумів одночасно звинуватити США в розпалюванні, а Україну – у заморожуванні війни на Донбасі

  Жодної ролі Росії у кривавому конфлікті володар Кремля не бачить.

  Президент РФ Володимир Путін запідозрив США у прагненні "знову розпалити війну" на сході України. Про це він заявив в інтерв'ю напередодні візиту до Туреччини, передає Meduza.

  "В умовах, коли бойові дії припинені і обстріли носять одиничний характер, незрозуміло, для чого американським Конгресом приймаються рішення, що роблять можливими постачання Україною летального зброї. Виникає питання – чи немає бажання знову розпалити війну і спровокувати бойові дії", – проникливо підсумував Путін. Заява доволі дивна, оскільки Сенат США ще у червні схвалив законопроект про оборонний бюджет, який передбачає надання військової допомоги Україні, включаючи постачання летального зброї, однак остаточне рішення про таких поставках не прийнято.

  Потому Путін висловив стурбованість тим, що "як і раніше зберігається загроза перетворення Донбасу в заморожений конфлікт". У цьому стані речей він звинуватив "політику Києва, який продовжує нарощувати блокаду південного сходу, не пускає туди ні продовольство, ні гроші, ліквідував там банківську систему, блокував експорт".

  Нагадаємо, лише протягом останніх двох днів Генштаб ЗСУ оприлюднив особисті дані двох убитих Донбасі російських диверсантів. Знищений днями на Луганщині найманець походив із Кіровської області РФ і був ветераном бойових дій, а на місці бою з терористами під Донецьком було знайдено тіло та особисті речі росіянина з Чукотки.

  Попередній матеріал
  Після того, як Молдова виконала своє "домашнє завдання", Європа запровадила безвізовий режим – нардеп
  Наступний матеріал
  АТО на Сході: ситуація загострюється
  Теги:
  Loading...