Путін
Путін фото ТСН

Путін не полишив планів захопити Україну - Полторак

  Путін не відмовився від своїх планів захоплення України. Про це заявив Міністр Оборони України під час зустрічі із своїм канадським колегою у Києві.

  За словами Степана Полторака, Кремль міняє тактику, однак плани щодо окупації залишаються. Про це свідчать дані про нарощення терористами зброї, яка завозиться в зону АТО із Росії. Під час зустрічі Степана Полторака та Джейсона Кенні вони поклали квіти до меморіалу жертв на алеї Небесної сотні. Потому у Міноборони відбулася зустріч двох делегацій.

  В той же час керівник вітчизняної місії при Альянсі заявив, що міністра оборони України в штаб-квартирі НАТО "зустріли як свого".

  "Було звірено годинники щодо поточної ситуації на сході України, було проведено аналіз загроз, які постають перед нашою державою і Альянсом. Окрему увагу було приділено реформуванню військово-командної структури Збройних сил України відповідно до стратегії, окресленої Президентом України, нещодавно затвердженої стратегії національної безпеки України", - зазначив Єгор Божок.
  Попередній матеріал
  СОТ: українське спецмито на імпорт автомобілів порушує міжнародні торгівельні норми, воно має бути скасоване
  Наступний матеріал
  "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за теракт у Тунісі
  Теги:
  Loading...