Facebook / Євген Дейдей

Провальний наступ на Мар'їнку було здійснено без вказівок з Москви – Тимчук

  Експерти вважають наступ на Мар'їнку 3 червня "імпровізацією" керівництва "ДНР".

  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук. "Ми, група ІС, спочатку досить скептично ставилися до версії, що провальний наступ бойовиків на Мар'їнку 03.06.2015 було здійснено без вказівок з Москви. Проте все більше фактів свідчить про те, що мала місце саме "імпровізація" керівництва "ДНР", - написав Тимчук.

  Окрім цього, Тимчук повідомляє, що 2 червня 2015 р. до Донецька прибув генерал ЗС РФ з позивним "Беркут" (прізвище - Соколовський або Соколов) з повноваженнями прийняття керівництва групою "радників" ГРУ ГШ ЗС РФ в Донецьку та організації арешту керівництва "ДНР" за розкрадання "допомоги" з РФ.

  Також зазначається, що після зустрічі з генералом керівник "ДНР" Олександр Захарченко віддав наказ про наступ в районі Мар'їнки. "Очевидно, в якості "реабілітації" і спроби уникнути відповідальності перед "господарями" з Кремля", - вважає керівник ІС.

  Водночас ще вчора Дмитро Тимчук повідомляв про те, що наступ на Мар'їнку, за задумом командування російсько-терористичних військ, мав стати початком масштабного наступу в напрямку до Курахівської ТЕС.

  Попередній матеріал
  За знищену техніку ворога Міноборони виплатило військовим понад півмільйона грн
  Наступний матеріал
  Результати ЗНО показали, що діти із сільської місцевості не отримують доступу до якісної освіти – МОН
  Теги:
  Loading...