Владислав Селезньов 5.ua

Процес відведення озброєння калібром менше 100 міліметрів на Луганському напрямку триватиме до 17 жовтня – Генштаб

Перший етап відведення озброєння калібром менше 100 міліметрів на Луганському напрямку – відведення танків, другий – відведення артилерії, третій – відведення мінометів. Загалом процес відведення озброєння триватиме до 17 жовтня.

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив начальник прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов.

"Є схема, яка чітко реалізовується силами АТО в контексті реалізації завдань, поставлених перед нами в рамках Мінських домовленостей. Працюємо ми за наступною схемою: Президент України, Верховний Головнокомандувач зазначив, що з жовтня ми починаємо відвід озброєння калібром менше 100 міліметрів. Перші два дні ми складали списки озброєння, яке буде відведене, погоджували ці списки з представниками ОБСЄ, визначали майданчики, на які буде відводитись ця техніка", – зазначив він.

За його словами, процес відведення озброєння триватиме до 17 жовтня.

"Потім буде відводитися артилерія калібром менше ніж 100 міліметрів, і на третьому заключному етапі будуть відводитися міномети калібром менше ніж 100 міліметрів. У першу чергу, всі ці заходи стосуються Луганської області, сектору "А". З Луганської області ми починаємо відведення озброєння калібром менше ніж 100 міліметрів. Триватимуть ці заходи до 17 жовтня", – наголосив Селезньов.

Попередній матеріал
У Миколаєві при зіткненні маршрутки і фури дві людини загинули, ще 19 травмовані - ДАІ
Наступний матеріал
За тиждень військові ремонтники відновили більше 270 одиниць озброєння і техніки - Міноборони
Теги:
Loading...