president.gov.ua

Президент: Якщо Мінські угоди не будуть виконані, Україна звернеться по миротворців ООН

  Україна використовуватиме своє членство у Раді безпеки ООН для стабілізації ситуації на Сході країни.

  Про це в інтерв’ю українським телеканалам повідомив Президент України Петро Порошенко. Попри перемир’я Глава Держави не виключає нової ескалації.

  "Ситуація не зважаючи на перемир’я ще дуже далека від миру і ескалація конфлікту може відбутися в будь-яку хвилину і для стабілізації ситуації я не виключаю, особливо якщо пункти Мінських угод не будуть імплементовані відповідно до погодженого графіку, ми можемо повернутися до пропозиції щодо введення в Україну миротворчих підрозділів ООН. Рішення про миротворців приймає Радбез ООН. Аргументовано відстоювати свою позицію більш ефективно будучи членом організації ООН", - наголосив він.

  Повну версію інтерв’ю з Президентом дивіться сьогодні, 18 жовтня, о 20.05 в ефірі "5 каналу". Також інтерв’ю можна буде побачити на нашому сайті НАЖИВО

  Нагадаємо, у четвер, 15 жовтня, Україну було обрано членом Ради Безпеки ООН терміном на два роки. Як відомо, затвердження кандидатури на місце непостійного члена Ради безпеки відбувається не менш як двома третинами голосів загалом. За Україну ж проголосували 177 країн.

  Попередній матеріал
  Екс-прем'єра Молдови таки ув'язнили на 30 днів
  Наступний матеріал
  Біля відремонтованого "Жовтня" на київському Подолі зібралися кілька сотень людей
  Теги:
  Loading...