Facebook

Президент телефоном обговорив з Меркель та Олландом необхідність прив'язати виконання пунктів Мінських угод до конкретних дат

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель і Президентом Франції Франсуа Олландом.

  Про таке йдеться у повідомленні прес-служби Адміністрації Президента.

  Порошенко наголосив, що порушення режиму припинення вогню російськими бойовиками та недопущення спостерігачів ОБСЄ на об'єкти на окупованій території та неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону є недопустимими.

  Співрозмовники обговорили подальші кроки для виконання Мінських домовленостей, зокрема узгодження модальностей проведення місцевих виборів у деяких районах Донецької та Луганської областей відповідно до українського законодавства та підготовку до відновлення Україною повного контролю над кордоном.

  У цьому контексті Президент України підкреслив важливість прив'язання усіх кроків, передбачених Мінськими угодами, до конкретних дат у 2016 році у зв'язку зі зривом РФ виконання своєї частини зобов'язань.

  Петро Порошенко, Ангела Меркель і Франсуа Олланд домовилися продовжити контакти наступного тижня. Президент Порошенко також висловив співчуття канцлеру Меркель через загибель громадян Німеччини внаслідок теракту в Стамбулі.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 12 січня 2016 року Петро Порошенко наголосив, що міжнародна присутність необхідна на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих у Стамбулі німців зросла до 10
  Наступний матеріал
  В Одеській ОДА співробітники прокуратури в рамках кримінального провадження вилучили необхідну фінансову документацію
  Теги:
  Loading...