mediarnbo.org

Президент: "Рівень загрози російського вторгнення є безпрецедентним"

  Петро Порошенко зазначив, що російські військові знищили неконтрольовані збройні формування на Донбасі: "Спецназ ГРУ знищив "казаків", "прізраків", "бетменів" та інших чортів".

  Така заява прозвучала під час прес-конференції Петра Порошенка за підсумками першого року президентства, яку транслює "5 канал". Він нагадав, що кількість військ Російської Федерації біля кордонів України і на окупованих територіях сьогодні безпрецедентно велика. "Щоб утримувати таке потужне військове угрупування, мають бути дуже важливі причини", – підкреслив Петро Порошенко і наголосив на зростанні воєнної загрози з боку Росії: "Рівень загрози російського вторгнення є безпрецедентним".

  Він поклав повну відповідальність за перманентні обстріли українських військ і мирного населення на керівництво РФ: "Їх (обстріли – Ред.) уже ніхто не збирається списувати на якісь незаконні угрупування". За даними Президента, "всі неконтрольовані формування спецназом ГРУ були знищені". Петро Порошенко уточнив: "Так звані "казаки", батальйон "Призрак", "бетмени" всякі, інші чорти. І на сьогоднішній день вони намагаються забезпечити високий рівень керованості підрозділів. Отже, ніякого виправданням постійним порушенням Мінських угод не існує", – зазначив глава держави.

  "Саме тому Україна зараз вимушена тримати більше 50 тисяч своїх військовослужбовців в зоні АТО", – пояснив Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  ЄС поновить санкції проти Криму ще на рік - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Припинення вогню на Сході України є дуже крихким - Столтенберг
  Теги:
  Loading...