фото АПУ

Президент посмертно нагородив загиблих під Щастям борців з контрабандою

  Президент підписав Указ про відзначення державними нагородами України. Орденами та медалями відзначено подвиги 61 людину – переважно військовослужбовців та правоохоронців.

  Як повідомляє прес-служба глави держави, серед нагороджених – посмертно відзначені орденом "За мужність" борці з контрабандою у зоні АТО волонтер Андрій Галущенко та співробітник Державної фіскальної служби Дмитро Жарук. Вони загинули 2 вересня 2015 року в районі міста Щастя Луганської області під час патрулювання зони розмежування у складі мобільної групи із боротьби з контрабандою, "до останнього виконуючи свій військовий та службовий обов'язок".

  Окрім того, нагороджено 26 військовослужбовців Міністерства оборони, більшість з яких – десантники аеромобільних бригад, які зазнали поранень у боях протягом поточного року. Три бійці "крилатої піхоти" отримали державні відзнаки посмертно.

  33 нагороджених – нацгвардійці та співробітники МВС, які отримали поранення під час бойових дій з серпня 2014 року по червень 2015 року. З них 11 нагороджені посмертно.

  У повідомленні окремо підкреслюється нагородження орденом Богдана Хмельницького підполковника медичної служби Дениса Закусілова, начальника травматологічного відділення 1467-го військового госпіталю. З 25 до 29 серпня 2014 року в районі важких боїв за Іловайськ військовий лікар організував роботу медичного пункту, який зберіг життя та здоров'я багатьом учасникам тих подій. Під час виходу з "Іловайського котла" лікар потрапив у засідку, був поранений в бою, але продовжував надавати медичну допомогу. Підполковник Закусілов потрапив у полон, у якому перебував 36 діб, а після звільнення проходив тривалий курс лікування.

  Попередній матеріал
  Адвокати Савченко оскаржують обвинувачення в обстрілі мирних мешканців (документ)
  Наступний матеріал
  Запаси вугілля випереджають показники минулого року – Демчишин
  Теги:
  Loading...