Facebook / Петро Порошенко

Президент написав Яценюку листа із закликом негайно розглянути питання підвищення зарплати військовим АТО

  Негайно розглянути питання підвищення зарплатні військовим, які боронять територіальну цілісність України на Донбасі, закликає Петро Порошенко Арсенія Яценюка.

  З відповідним листом глава держави звернувся до чільника Уряду. Зокрема, Порошенко пропонує  збільшити виплати воїнам з урахуванням важливості завдань. Також він пропонує невідкладно визначитися з розміром винагороди військовослужбовцям, які безпосередньо перебувають у зоні проведення антитерористичної операції.

  Усі ці питання мають бути узгоджені з видатками, передбаченими у Державному бюджеті.

  Нагадаємо, у понеділок, 11 січня, Порошенко заявив, що підвищення зарплат військових-контрактників у 2,5 рази має відбутися вже цього місяця, тобто в січні 2016 року. На початку грудня цього року начальник Генерального штабу Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко також повідомляв, що з 1 січня планується підвищення зарплат військовим ЗСУ. 

  В Міноборони зазначили, що мінімальна зарплата військових-контрактників становитиме 7 тис. грн. Загалом із цьогорічного кошторису військовим виділять на понад 7,5 млрд грн більше, ніж торік.

  Попередній матеріал
  У Мінську домовилися про звільнення понад 50 полонених з обох сторін конфлікту
  Наступний матеріал
  У Києві з'явився лебединий мурал
  Теги:
  Loading...