sbu.gov.ua

Президент доручив вилучати транспорт контрабандистів для потреб АТО

  На думку голови держави, потрібно повернути кримінальну відповідальність за контрабанду.

  Під час сьогоднішньої наради в Одесі з головами облдержадміністрацій за участі керівників центральних органів влади та правоохоронних органів Президент назвав одним з головних завдань влади на місцях боротьбу з контрабандою та корупцією, повідомляє сайт голови держави.

  Петро Порошенко вважає, що потрібно "боротися не лише на лінії зіткнення, бо це третій етап боротьби з контрабандою. Перший – це Захід, де запроваджуватимуться спільні пункти пропуску, другий – Південь і безпека на Придністровському кордоні і наведення порядку на митниці. Третій – Схід".

  Президент доручив вилучати для потреб військових транспорт, яким перевозилася контрабанда. "Моє доручення – транспортні засоби, вантажівки контрабандистів мобілізовувати до Збройних Сил України. Нехай працюють на оборону країни. Одразу ж евакуювати і не повертати контрабандистам!"

  Також він зазначив, що виступає за введення кримінальної відповідальності за контрабанду. Президент повідомив, що днями на Сході розпочнуть роботу мобільні групи боротьби з контрабандою, в яких працюватимуть і волонтери. "Контрольні функції волонтерів, яким немає чого втрачати, крім чесного імені, нам дуже допоможуть в ефективній боротьбі з контрабандою", – наголосив Петро Порошенко.

  Нагадаємо, напередодні Президент провів нараду із головами волонтерських груп про доручення активістів до боротьби з контрабандою.

  Попередній матеріал
  Герасимов: Резолюція ПА ОБСЄ дуже чітко засуджує агресію Росії проти України
  Наступний матеріал
  Українські шпажисти вибороли "срібло" на Всесвітній Універсіаді
  Теги:
  Loading...