поганці РФ на танку бойовик терорист 5.ua

Прес-центр АТО: Комісія з РФ розслідує інцидент з нетверезими бойовиками на Луганщині

  У прес-центрі АТО стверджують, що росіяни розглядають варіанти повного заміщення бойовиків на кадрових військових з Росії.

  "За нашими оперативними даними, серед місцевих бойовиків постійно зростає невдоволення фінансовим забезпеченням. Як наслідок погіршується дисципліна, виникає соціальне напруження, яке вже не контролюють російські військові радники. Тож на тимчасово не підконтрольній Україні території постійно виникають надзвичайні ситуації за участю бандитів та цивільного населення. Приміром, 31 липня у селищі Ювілейне, що на Луганщині, озброєні бандити у стані алкогольного сп’яніння на БТРі вщент розтрощили два автомобілі місцевих жителів, після чого влаштували стрілянину", - повідомляється на сторінці прес-центру АТО у Facebook.

  "Для розслідування цього інциденту до Луганську нещодавно прибула комісія з Російської Федерації у складі 7 чоловік. Російські ляльководи, відкрито розмістились у готелі "Дружба" та намагаються хоч якось вгамувати власноруч випещених нелюдів. Проте усвідомлюючи безперспективність цього процесу росіяни вже розглядають варіанти повного заміщення бойовиків на кадрових військових з Росії, для яких планується оформлювати відповідні документи", - пише прес-центр АТО.

  Нагадаємо, у червні повідомлялося про конфлікт між ватажками бойовиків у Донецьку. Повідомлялося, що Павло Губарєв "розважався" стріляниною зі снайперської гвинтівки по донеччанах, після чого його з поплічниками затримали бійці під керівництвом "Мотороли", звинувативши у зловживанні наркотиками. Конфлікт завершився втручанням "військової поліції ДНР".

  Попередній матеріал
  6 серпня у Тернопільській області оголошено траур через загибель 26-річного бійця АТО
  Наступний матеріал
  Віце-прем'єр: В надрах Полісся залишається до 80% бурштину, який не дістанеться мародерам
  Теги:
  Loading...