5 канал

Представник розвідки: Росія готова до нанесення авіаударів по Україні

Головне управління розвідки Міністерства оборони України допускає можливість нанесення Російською Федерацією авіаударів по Україні.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький. 

На питання, чи допускає ГРУ можливі авіаудари з боку Росії по Україні, він сказав про таке: "За нашими оцінками, так, Росія готова до таких ударів. І при тому такі удари можуть бути нанесені з території Російської Федерації".

Представник ГРУ додав: "Занепокоєння наше викликає те, що до цього часу, з початку російської агресії, авіація Російської Федерації потужна авіація проти нас не застосовувалася. А це потужний фактор, який може бути використаний Росією при широкомасштабних бойових діях. І реально зараз авіація Збройних сил Росії в Сирії відпрацьовує питання: перше - масованих ударів, при тому бомбових, ракетних, із залученням стратегічної авіації, із залученням ракетних кораблів, каспійська флотилія - два потужні пуски ракет і за нашими даними, вони готуються вже до третього".

Система української протиповітряної оборони, за словами Скібіцького, готова відбити авіанаступ з боку Російської Федерації. "Я думаю, що готова, і всі заходи, які зараз здійснюються на рівні вищого державного керівництва, вони спрямовані на те, щоб підняти ефективність і можливість нашої системи ППО відбити такий наступ", - зауважив він.

Нагадаємо, за словами секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, Україна вивчає застосування Росією бойової авіації у Сирії.

Попередній матеріал
Перерву у справі Ігоря Мосійчука Печерський райсуд Києва оголосив до 21 грудня
Наступний матеріал
У Харкові рятувальникам передали три десятки сучасних американських апаратів для захисту органів дихання
Теги:
Loading...