обшук на базі спецроти "Торнадо" 5.ua

Правоохоронці розпочали обшук на базі спецроти "Торнадо"

  Слідчі розпочали обшук на базі розформованої спецроти "Торнадо" у Привіллі на Луганщині. Бійці безперешкодно пустили правоохоронців до школи, де вони дислокуються.

  Про це повідомляє прес-секретар МВС Артем Шевченко. Напередодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевняв, що ситуація із ротою "Торнадо" врегульована. Інспектувати ситуацію на базі приїжджала група переговірників. Заступник командира роти сказав, що провини своєї бійці не визнають, але готові виконати розпорядження міністра. Роззброюватися, кажуть, будуть як це передбачає закон. Прохання ж торнадівців про забезпечення зустрічі з командиром наразі не вирішили.

  Нагадаємо, бійців добровольчої роти МВС звинувачують у жорстокому поводженню з полоненими. Командира підрозділу і ще сімох бійців арештували. В той же час, залишати місце розташування бійці "Торнадо" не поспішають. Але обіцяють виконувати уся накази МВС. 

  Як заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, який власне і приїхав з'ясовувати що й до чого на базі спецроти, розмови силою із розформованим підрозділом "Торнадо" не буде. Спірні питання вирішать цивілізовано.

  Попередній матеріал
  Оборот роздрібної торгівлі за півроку впав на 25% - Держстат
  Наступний матеріал
  Україна продовжує стрімко скорочувати споживання природного газу
  Теги:
  Loading...