5.ua

Портніков: Путін піде на створення квазідержавних утворень на окупованих РФ територіях

У ситуації, що склалася, президент Росії Володимир Путін, на думку журналіста, піде на створення квазідержавних утворень на окупованих Російською Федерацією територіях.

Про це Віталій Портніков заявив в четвер, 1 жовтня, в ефірі "5 каналу".

"Очевидно, що ніякого скасування виборів, призначених керівництвом так званих "ДНР" та "ЛНР", не буде. Можливо, пройде тільки перший етап цих виборів, який і був встановлений так званими "указами" Захарченка і Плотницького, але, очевидно, що Володимир Путін в ситуації, що склалася, піде на створення квазідержавних утворень на території окупованих Російською Федерацією регіонів. Ці території не повернуться до складу України найближчим часом", - вважає Портніков.

За його словами, Москва буде робити все можливе, щоб відтягнути виконання Мінських домовленостей.

"Путін, намагаючись не збільшувати санкції проти своєї країни (тому що у нього з економікою не так просто), буде робити все можливе, щоб відтягти виконання Мінських угод з 1 січня 2016 року, коли спливає термін їх виконання, на більш довгий термін. Тому буде запропоновано розробити умови для того, щоб вибори за українським законодавством і за присутності представників ОБСЄ відбулися пізніше, а це означає, що це закриває шлях до посилення санкцій проти Росії", – зазначив журналіст. 

Як повідомляв 5.ua, нещодавно Президент України Петро Порошенко заявив, що фейкові "вибори" на окупованих територіях Донбасу знищать мирний процес

Попередній матеріал
Місія ОБСЄ зафіксувала концентрацію важкого озброєння на підконтрольних "ДНР" територіях
Наступний матеріал
СБУ затримала терористку "Лісу", яка координувала диверсійну групу на Харківщині
Теги:
Loading...