president.gov.ua

Порошенко: ЗСУ отримали найбільший у Європі бойовий досвід у гібридній війні

  Зі слів глави держави, армія змінилася: це навчена, добре підготовлена армія, з високим і ефективним бойовим досвідом.

  Про це він сказав під час церемонії вручення державних нагород та присвоєння чергових звань військовослужбовцям Збройних сил, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби та Служби безпеки, які захищали і продовжують боронити Україну в зоні АТО, повідомляють у прес-службі глави держави.

  Порошенко наголосив, що завдяки хоробрості українських воїнів Україні вдалося з гідністю вистояти – звільнити більшу частину Донбасу, зупинити агресора тоді, коли він ввів регулярні збройні сили і, порушуючи правила війни, розстрілював полонених, намагався знищити бойовий дух Збройних Сил України. "Ми пройшли разом з вами, можливо, найважчий рік за всю історію існування нашої держави. Ми вистояли та дали по зубах агресору", – сказав він.

  Зі слів глави держави, нинішня армія – "це інша армія – навчена, добре підготовлена, з високим і ефективним бойовим досвідом, яка всьому світові продемонструвала, що означає міць Українського війська".

  "Пишаюся, що ми разом з вами, разом з Українським народом, волонтерами, завдяки діям ефективного військового керівництва за цей рік створили нову армію. Зараз за показником ведення гібридної війни наші Збройні Сили отримали найбільший в Європі бойовий досвід", – заявив Порошенко.

  Серед тих, кому сьогодні було присвоєно чергове офіцерське звання, глава держави відзначив першого заступника командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Андрія Тарана, який під час АТО продемонстрував унікальний досвід поєднання військового дипломата і бойового генерала; першого заступника Командувача військ оперативного командування "Північ" Сухопутних військ ЗСУ генерал-майора Андрія Грищенка, якого Петро Порошенко назвав класичним прикладом формування українського офіцера, а тепер вже й генерала, під командуванням якого бригада продемонструвала, як треба бити ворога.

  Начальника 169-го навчального гвардійського центру Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майора Олега Мікаца Президент назвав прикладом того, як укріплюються українські Збройні Сили. "Працюють соціальні ліфти. На сьогоднішній день зайняти позицію керівника неможливо, якщо ти в бою не доведеш свою здатність ефективно керувати ввіреним тобі підрозділом. Я хотів би подякувати Олегу Михайловичу за дії бригади і за те, що він взяв на себе непросту ділянку роботи з підготовки бойового злагодження частин і підрозділів Українського війська", – зазначив він.

  Окремо Глава держави відзначив першого заступника командувача Високомобільних десантних військ ЗСУ генерал-майора Юрія Содоля та його командування десантниками.

  За значний внесок у зміцнення обороноздатності та безпеки України, сумлінне служіння Українському народу, бездоганне виконання військового обов’язку під час антитерористичної операції орденом Богдана Хмельницького І ступеня нагороджено командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова.

  Серед нагороджених орденом "За мужність" ІІІ ступеня – старший розвідник 73-го морського центру спеціального призначення Військово-Морських Сил ЗСУ старшина 1 статті Віталій Даценко та заступник командира 1-ї розвідувально-пошукової групи спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України капітан Назар Гінка. Серед інших нагороджених медаллю "За бездоганну службу" ІІІ ступеня начальник відділу прикордонного контролю штабу Донецького прикордонного загону підполковник Володимир Галецький.

  Глава держави також вручив високі нагороди працівникам підприємств державного концерну "Укроборонпром".

  Попередній матеріал
  У Чернігові проплив Десною 33-метровий український прапор
  Наступний матеріал
  Вибух в Миколаєві: у підозрюваного вилучили компоненти для саморобного вибухового пристрою
  Теги:
  Loading...