president.gov.ua

Порошенко відреагував на рішення бойовиків провести фейкові "вибори" на Донбасі

  Авантюрне рішення терористів про проведення фейкових "виборів" 18 жовтня та 1 листопада ставить під загрозу Мінські домовленості й вимагає чіткої та скоординованої реакції світу.

  Президент України Петро Порошенко прокоментував рішення бойовиків провести "вибори" на Донбасі, повідомляють у прес-службі глави держави. 

  "Це авантюрне, безвідповідальне рішення потребує нашої чіткої, скоординованої реакції на загрозу, яка створена Мінським домовленостям, у вигляді продовження та розширення санкцій, забезпечення рішучих кроків, які дозволять нам укріпити оборону не лише України, а й всього Європейського Союзу, бо зараз тут іде війна не лише за суверенітет і територіальну цілісність України, а й за свободу, демократію, за європейські цінності", – сказав Порошенко під час зустрічі з членами Політико-безпекового комітету ЄС.

  Нагадаємо, сьогодні раніше секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов також прокоментував оголошення фейкових "виборів" на окупованих територіях, зазначивши, що таким чином РФ демонстративно виходить із мирного процесу, визначеного Мінськими угодами. 

  Попередній матеріал
  Експерт: Отримання безвізового режиму з ЄС – це питання іміджу України
  Наступний матеріал
  Україна підтвердила свою участь в Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро
  Теги:
  Loading...