Facebook / Петро Порошенко

Порошенко утворив дев'ять військово-цивільних адміністрацій в зоні АТО

  Президент України Петро Порошенко утворив п'ять районних військово-цивільних адміністрацій у Донецькій області, а також чотири військово-цивільні адміністрації у низці населених пунктів Луганської області.

  Відповідний указ від 13 серпня оприлюднено на сайті глави держави.

  Згідно з документом, для здійснення керівництва у сфері забезпечення громадського порядку і безпеки в Донецькій області утворено Артемівську, Володарську, Костянтинівську, Тельманівську та Ясинуватську районні військово-цивільні адміністрації (ВЦА). Відповідні районні державні адміністрації та голови цих адміністрацій тепер набувають статусу районних ВЦА та їхніх керівників.

  У Луганській області утворено ВЦА міста Рубіжного, а також ВЦА міст Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля. Указ набуває чинності з дня його публікації.

  Як прокоментував Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук, "військово-цивільні адміністрації в кількох районах Донецької та містах Луганської області по лінії розмежування були утворені враховуючи загострення у зоні проведення антитерористичної операції у зв’язку із здійсненням Російською Федерацією збройної агресії проти України, необхідністю уникнення терористичної загрози та для забезпечення безпеки громадян України".

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав закон про місцеві вибори 6 серпня цього року. Керівник Донецької області Павло Жебрівський 7 серпня в ефірі "5 каналу" заявив, що Донецька військово-цивільна адміністрація звертатиметься до Центральної виборчої комісії щодо перенесення виборів в області на 2017 рік. У ЦВК такий варіант вважають недоцільним.

  Попередній матеріал
  На Тернопільщині СБУ затримала міліціонера-хабарника
  Наступний матеріал
  На українсько-польському кордоні викрили сховища контрабандних сигарет
  Теги:
  Loading...