Порошенко 5.ua

Порошенко: Україна готова зустріти ворога

  Під час поїздки на Донеччину Президент оглянув будівництво фортифікаційних споруд на лінії розмежування із російськими терористами.

  Вони, зі слів глави держави, мають бути повністю збудовані до середини липня. Третина об'єктів, з його слів, вже готові. Інші зводять відповідно до затвердженого графіку. Президент залишився задоволений якістю збудованих укріплень, однак дав розпорядження удосконалити окопи з урахуванням сучасних стандартів ведення війни. Волонтери, які супроводжували главу держави попросили будівельників зробити у дотах водовідвід, щоб унеможливити потрапляння вологи всередину.

  "Три місяці тому, коли запроваджувалися Мінські угоди, всього цього не було. Україна чітко і неухильно виконує всі пункти Мінських угод, але якщо з тієї сторони хтось не буде дотримуватися Мінських угод - ЗСУ, Нацгвардія, прикордонники, спецпідрозділи СБУ готові для того, щоб зустріти ворога", - заявив Президент Петро Порошенко.

  Під час робочої поїздки на Донеччину Президент також вшанував пам'ять маріупольців, які загинули від обстрілів бойовиків цьогоріч у січні. Петро Порошенко поклав квіти до пам’ятного знаку. Присутні вшанували пам'ять жертв терористичного акту хвилиною мовчання. Після цього глава держави поспілкувався з місцевими мешканцями і привітав їх з днем визволення. Майже рік тому, 13 червня, Маріуполь був звільнений від терористів. Глава держави подякував мешканцям міста за проукраїнську позицію.

  Попередній матеріал
  Америка чітко бачить правду про дестабілізаційні дії Росії в Україні - представник США в ООН
  Наступний матеріал
  Пауер: Українці змушені боротися на двох фронтах – проти корупції і російської агресії
  Теги:
  Loading...