5 канал

Порошенко та Юнкер закликали РФ утриматися від проведення фейкових виборів на Донбасі

  Президент України Петро Порошенко та голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер закликали Російську Федерацію утриматися від проведення фейкових місцевих виборів на Донбасі.

  Про це на спільній прес-конференції у Брюсселі з Головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером заявив Президент України Петро Порошенко.

  "Ми обговорили певні червоні лінії, куди включаються в тому числі непроведення 18 жовтня і 1 листопада фейкових виборів, місцевих виборів на Донбасі. Ми вважаємо, що це становить серйозну небезпеку Мінському процесу і закликаємо російську сторону утриматися від їх проведення", - сказав глава держави.

  За його словами, необхідно зберігати єдність в питанні санкційного тиску на РФ, мотивуючи її сісти за стіл переговорів і виконати ті зобов'язання, які країна-агресор взяла на себе у Мінську. "Ми обговорили і очікуємо, що найближчим часом Євросоюз схвалить рішення про продовження персональних санкцій проти осіб, відповідальних за порушення незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, включаюся анексію Криму і агресію на Донбасі", - додав Порошенко.

  Нагадаємо, раніше Порошенко заявляв, що в разі виконання Мінських угод немає жодних перешкод для проведення виборів на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

  Попередній матеріал
  Нідерланди призначили точну дату публікації доповіді про Boeing
  Наступний матеріал
  Бойовики використовують освітлювальні боєприпаси на Маріупольському напрямку – СЦКК
  Теги:
  Loading...