mvs.gov.ua

Порошенко схвалив термін збереження робочого місця за мобілізованими

  Президент Петро Порошенко підписав закон №433-VIII закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду".

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби Президента. Відповідно до цього закону, робоче місце за мобілізованими зберігатиметься протягом 1,5 року.

  Також зазначається, що закон передбачає надання відстрочки від призову на строкову військову службу вчителям загальноосвітніх навчальних закладів з метою продовження професійної діяльності. відстрочка діє за умови повного навантаження на займаній посаді - на весь період роботи за спеціальністю незалежно від місця роботи. Наразі право на таку відстрочку надано педагогічним працівникам тільки у сільській місцевості.

  Цей законопроект народні депутати України ухвалили 14 травня. Документ вносить зміни у Трудовий кодекс, згідно з якими за працівниками, котрих призвали на військову службу на особливий період, зберігається середня заробітна плата на термін фактичної мобілізації, але не більше 18 місяців. Раніше цей термін становив не більше року.

  Попередній матеріал
  Під Києвом сталася пожежа на нафтобазі, є постраждалі
  Наступний матеріал
  Після саміту лідери "Великої сімки" пообіцяли підтримувати Україну
  Теги:
  Loading...